Kilka słow o naszej firmie

Serwisem urządzeń elektronicznych zajmujemy się od przeszło 20 lat. Od kilkunastu lat, odkąd tylko pojawiły się na rynku, naprawiamy monitory LCD. Wcześniej naprawialiśmy też monitory kineskopowe. Najpopularniejsze marki na rynku to Samsung, LG i Acer, naprawiamy więc przede wszystkim monitory tych producentów. Znamy jednak bardzo dobrze konstrukcje innych firm. Serwisujemy skutecznie LCD HP, BenQ, Hyundai'a, Dell'a, Philips'y i wiele innych marek. Należymy także do europejskiego stowarzyszenia serwisantów EURAS, co ułatwia nam dostęp do dokumentacji serwisowej i części zamiennych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, większość napraw wykonujemy rutynowo - nie eksperymentujemy na sprzęcie klienta! Umożliwia to też eksprtesowe tempo napraw, większośc z nich wykonujemy w ciągu kilku godzin, wybrane zaś nawet w ciągu 40 minut. Używamy tylko sprawdzonych podzespołów, bardzo często o jakości przewyższającej te montowane fabrycznie. Dzięki temu możemy udzielić aż 9 miesięcy gwarancji na większość wykonywanych usług. O jakości naszych napraw najdobitniej świadczy fakt, że odsetek reklamacji nie przekracza 0,5%. To naprawdę niewiele - zaledwie 1 monitor na 200 "wraca" do nas w okresie gwarancyjnym! 

Nie pobieramy żadnych opłat za przyjęcie/wydanie sprzętu, sprawdzenie i diagnozę! Jeśli zdecydujecie Państwo, że z jakichś względów naprawa jest dla Was nieopłacalna, bądź po prostu chcecie z niej zrezygnować bez powodu, nie poniesiecie żadnych kosztów, a sprzęt zostanie Wam zwrócony w stanie, w jakim został przyjęty do serwisu.  

Od lat serwisujemy sprzęt wielu poważnym instytucjom, wielkim i małym firmom a także klientom indywidualnym. Mamy w Warszawie ugruntowaną markę i opinię, klienci są zadowoleni, życzliwie oceniają nas na platformach elektronicznych, np. Google, forach internetowych. Zapraszmy również i Państwa do skorzystania z naszych usług, nie będziecie zawiedzeni.

Nasi klienci

naprawa monitorów serwis monitorów naprawa monitorów Warszawa

i wielu innych...