Kilka słow o naszej firmie

Serwisem urządzeń elektronicznych zajmujemy się od blisko 30 lat. Od kilkunastu lat, odkąd tylko pojawiły się na rynku, naprawiamy monitory LCD a obeckie również LED. Najpopularniejsze marki na rynku to Samsung, LG i Acer, naprawiamy więc przede wszystkim monitory tych producentów. Znamy jednak bardzo dobrze konstrukcje innych firm. Serwisujemy skutecznie LCD HP, BenQ, Hyundai'a, Dell'a, Philips'y i wiele innych. Należymy także do europejskiego stowarzyszenia serwisantów EURAS, co ułatwia nam dostęp do dokumentacji serwisowej i części zamiennych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, większość napraw wykonujemy rutynowo - nie eksperymentujemy na sprzęcie klienta! Umożliwia to też ekspresowe tempo napraw, większość z nich wykonujemy w ciągu kilku godzin, wybrane zaś nawet w ciągu 40 minut. Używamy tylko sprawdzonych podzespołów, bardzo często o jakości przewyższającej te montowane fabrycznie. Dzięki temu możemy udzielić aż 9 miesięcy gwarancji na większość wykonywanych usług. O jakości naszych napraw najdobitniej świadczy fakt, że odsetek reklamacji nie przekracza 0,5%. To naprawdę niewiele - zaledwie 1 monitor na 200 "wraca" do nas w okresie gwarancyjnym! 

Nie pobieramy żadnych opłat za przyjęcie/wydanie sprzętu, sprawdzenie i diagnozę! Jeśli zdecydujecie Państwo, że z jakichś względów naprawa jest dla Was nieopłacalna, bądź po prostu chcecie z niej zrezygnować bez powodu, nie poniesiecie żadnych kosztów, a sprzęt zostanie Wam zwrócony w stanie, w jakim został przyjęty do serwisu.  

Od lat serwisujemy sprzęt wielu poważnym instytucjom, wielkim i małym firmom a także klientom indywidualnym. Mamy w Warszawie ugruntowaną markę i opinię, klienci są zadowoleni, życzliwie oceniają nas na platformach elektronicznych, np. Google, forach internetowych. Zapraszmy również i Państwa do skorzystania z naszych usług, nie będziecie zawiedzeni.

Nasi klienci

naprawa monitorów serwis monitorów

i wielu innych...